Wyszukiwarka ofert

Mieszkanie na sprzedaż w Rzeszowie

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Rzeszowie? Stolica Podkarpacia to dynamicznie rozwijające się miasto, które każdego roku przyciąga nowym mieszkańców, studentów, jak również inwestorów. Położenie w południowo-wschodniej części Polski od zawsze zapewniało miastu kontakty handlowe. Dzisiaj Rzeszów rozwija się dzięki kolejnym inwestycjom, które powstają w strefie ekonomicznej w sąsiedztwie lotniska w Jasionce i autostrady A4. Nowe inwestycje przyciągają pracowników, którzy poszukują mieszkań w Rzeszowie. Powstają nowe inwestycje mieszkaniowe – w 2020 r. oddano do użytku prawie 4000 nowych mieszkań w Rzeszowie.

Nowe mieszkania w Rzeszowie

W ofercie biura nieruchomości DK Brokers znajdą Państwo oferty mieszkań na sprzedaż z rynku wtórnego oraz nowe mieszkania od dewelopera. Mieszkania na rynku pierwotnym sprzedawane są w stanie deweloperskim, to znaczy, że przyszły właściciel samodzielnie zadba o finalnie wykończenie mieszkania. Warto podkreślić, że w przypadku zakupu mieszkań z rynku pierwotnego kupujący nie ponosi opłat za podatek PCC. Dodatkowo takie mieszkanie objęte jest gwarancją od dewelopera. Jeśli szukasz nowego mieszkania w Rzeszowie, warto skontaktować się z agentem nieruchomości. Z nami zobaczysz, co i gdzie buduje się w Rzeszowie, gdzie warto kupić mieszkanie inwestycyjnie. Zajmujemy się sprzedażą nowych mieszkań na rynku pierwotnym w Rzeszowie, Łańcucie, Dębicy oraz Ropczycach.

Mieszkanie na rynku wtórnym Rzeszów

Mimo dużej popularności ofert z rynku pierwotnego, mieszkania z tzw. drugiej ręki w Rzeszowie wciąż cieszą się zainteresowaniem wśród klientów biura nieruchomości. Dlaczego? Najważniejszą cechą, która przemawia do osób zainteresowanych mieszkaniami z rynku wtórnego w Rzeszowie, jest lokalizacja. Bloki budowane kilka czy kilkanaście lat temu posiadają gotową infrastrukturą tzn. przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, dostęp do usług i gabinetów lekarskich. Dodatkowo mieszkania na rynku wtórnym często są wykończone i gotowe do użytku, dzięki czemu można pominąć remont i zaoszczędzić czas.