Wyszukiwarka ofert

Dom na sprzedaż

Poznaj domy na sprzedaż w Rzeszowie, Dębicy, Łańcucie, Sędziszowie Młp., Ropczycach. Jeśli szukasz sprawdzonych ofert domów na sprzedaż, skontaktuj się z agentem nieruchomości DK Brokers. W ofercie biura nieruchomości DK Brokers znajdziesz domy na sprzedaż z rynku wtórnego oraz nowe domy od deweloperów.

Nowe szeregówki w Rzeszowie

Dużą popularnością wśród klientów cieszą się domy w zabudowie szeregowej, czyli popularne szeregówki. Szeregówka to typ nieruchomości, który łączy ze sobą minimum trzy budynki ścianami bocznymi. Ponadto w domach w zabudowie szeregowej, każdy z właścicieli segmentu posiada do własnej dyspozycji ogród oraz teren przed domem. Szeregówka to doskonały kompromis pomiędzy posiadaniem domu wolno stojącego a mieszkaniem w bloku, gdyż zapewnia przestrzeń oraz ogród, a jednocześnie nie odcinamy się całkowicie od innych ludzi. Szeregówki w Rzeszowie wkomponowane są w miejską przestrzeń. W ofercie biura nieruchomości DK Brokers znajdują się nowe szeregówki w stanie deweloperskim lub domy z rynku wtórnego. Największą popularnością cieszą się segmenty skrajne szeregówek, mimo wyższej ceny, które mają dodatkową przestrzeń z boku budynku.

Bliźniak na sprzedaż w Rzeszowie

Alternatywą dla domów wolno stojących i szeregówek są domy w zabudowie bliźniaczej. Bliźniak to budynek, który łączy ze sobą wyłącznie 2 budynki mieszkalne. Dom w zabudowie bliźniaczej jest bardziej kameralny niż szeregówki, gdzie mamy rząd kilku sąsiadujących segmentów.  Dodatkowo na wolnej działce z boku domu można postawić zadaszenie lub wiatę. Jeśli szukasz takiego typu domu, to bliźniak na sprzedaż znajdziesz w ofercie biura nieruchomości DK Brokers lub skontaktuj się z agentem nieruchomości.