O firmie

DK BROKERS Nieruchomości - licencjonowane biuro nieruchomości

Świat się zmienia, ale nasza dewiza pozostaje bez zmian - dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta na każdym etapie transakcji.

W trosce o komfort Klientów gwarantujemy pełne bezpieczeństwo (firma posiada ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami) oraz dyskrecję. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad całym przebiegiem transakcji - począwszy od przyjęcia oferty, aż do jej finalizacji, zawsze mając na uwadze satysfakcję naszych Klientów. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi specjalistami, wśród których znajdują się kancelarie notarialne, prawnicy, lokalnie deweloperzy, geodeci, rzeczoznawcy oraz doradcy inwestycyjni i kredytowymi.

DK BROKERS Nieruchomości - kim jesteśmy?

Każdy z nas jest inny, ale wspólnie tworzymy zgrany zespół. Opieramy się na kilkuletnim doświadczeniu pracy w branży nieruchomości oraz posiadanej wiedzy. Tym, co wyróżnia nas spośród innych jest profesjonalna oraz kompleksowa obsługa aż do zadowalającej obie strony finalizacji.

 

Monika Ziembla
Pośrednik nieruchomości
tel.  +48 791 951 791
monika.ziembla@dkbrokers.pl 

Monika Ziembla - Pośrednik nieruchomości (Lider zespołu)

W branży nieruchomości podkarpackich pracuje od 2012 r. Absolwentka kierunku Gospodarowanie Nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 18860. Doskonale zna rynek nieruchomości, a doświadczenie zdobywała pracując w agencjach pośrednictwa w Rzeszowie.

Zorganizowana, rzetelena i ambitna. Kieruje zespołem pośredników B2C. Wydaje się, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych - przeszukuje tysiące ofert, by znaleźć dla klientów mieszkanie lub dom marzeń.

 

Denis Kapusta
Pośrednik nieruchomości
kom. +48 536 264 455
denis.kapusta@dkbrokers.pl 

Denis Kapusta - Lider zespołu

W branży nieruchomości od 2011 r. Ukończył Wyższą Szkołę Bankowości i Zarządzania w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość. 

Pracował m.in. w największej agencji nieruchomości w Polsce. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości w Rzeszowie, skutecznie doradza klientom biznesowym. Lider zespołu pośredników B2B oraz inwestycyjnych.

Wymagający i skuteczny w działaniu. Rzadko można go spotkać za biurkiem, zwykle w terenie, na negocjacjach, jednak zawsze dostępny dla swoich Klientów. 

 

 

POZNAJ ZESPÓŁ NASZYCH DORADCÓW

 

Bożena Birkowska
Doradca ds. nieruchomości
tel. 663 846 955
bozena.birkowska@dkbrokers.pl

 

Agnieszka Stączek
Doradca ds. nieruchomości
tel. 739 277 730
agnieszka.staczek@dkbrokers.pl

 

Izabela Woźniak
Doradca ds. nieruchomości
tel. 533 884 908
izabela.wozniak@dkbrokers.pl

 

Dawid Cyran
Doradca ds. nieruchomości
tel. 791 524 111
dawid.cyran@dkbrokers.pl