Hala magazynowa w Strefie Przemysłowej Jasionka Rz

1 500 000 zł
Lokalizacja ofertyJasionka
Parametr oferty
Powierzchnia
4 500,0 m2
Parametr oferty
Rok budowy
2018
Parametr oferty
Cena za m2
333 zł

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt produkcyjno magazynowy z częścią badawczą w stanie surowym wraz z gruntem o powierzchni 1,64 ha znajdującego się na terenie Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec SSE Miejscowość Jasionka Trzebownisko woj. Podkarpackie.

Działka na której wybudowany został budynek objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego umożliwiający zabudowę przemysłowo magazynową, jest to oczywiście uwarunkowane okolicą w której występuje tylko i wyłącznie zabudowa produkcyjna, magazynowa oraz biurowa. Ogromnym atutem jest również to, iż teren leży w strefie ekonomicznej EERO PARK Mielec SSE co zapewnia lepsze finansowanie oraz zwolnienia podatkowe dla potencjalnych inwestorów.

GRUNT:
Powierzchnia gruntu to 1,64 ha, grunt leży bezpośrednio przy drodze asfaltowej w sąsiedztwie obiektów magazynowo-produkcyjnych. Na terenie występuję pełne uzbrojenie co znacznie ułatwia proces wdrażania produkcji: prąd (stacja trafo), kanalizacja sanitarna i deszczowa, gaz, woda. Teren idealnie płaski, zniwelowany i przygotowany pod część parkingowa oraz drogi wewnętrzne, w kształcie prostokąta.

ZABUDOWA:
Na gruncie posadowiony jest produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną i laboratorium naukowo-badawczym. Budynek produkcyjno magazynowy o wymiarach 105 m x 43 m, w tym budynek biurowo-socjalny częścią laboratorium o łącznej powierzchni ok. 800 mkw.

PARAMETRY:
– powierzchnia gruntu 1,64 ha,
– wszystkie media dostępne w obrębie terenu przebiegające wzdłuż drogi (brak kolizji): prąd, woda, kanalizacja sanitarna i opadowa, światłowód,
– powierzchnia zabudowy budynku głównego 4524,00 mkw,
– powierzchnia zabudowy stacji trafo 12,22 mkw, – – całkowita powierzchnia zabudowy 4536,22 mkw co stanowi 27,7% pow. działki (max. 80%)
– powierzchnia użytkowa części biurowej wynosi 920,21 mkw,
– zaprojektowano 52 miejsca postojowe.

Obecnie obiekt magazynowy i biurowy jest znajduje się w stanie surowym, wykonany etap fundamentów, konstrukcji słupowej żelbetowej. Sam grunt został częściowo zagospodarowany w tym została wykonana niwelacja terenu, korytowanie pod część parkingową i drogi wewnętrzne, rozprowadzona kanalizacja sanitarna i deszczowa.

Grunt sprzedawany jest wraz z prawomocnym pozwolenie na budowę w na etapie rozpoczętej budowy. Obecnie nie ma żadnych przeciwwskazań pod kontem formalnym do kontynuacji budowy i realizacji przedsięwzięcia, jest to ogromna korzyść dla inwestorów chcących wyeliminować całkowicie przestój w realizacji przedsięwzięcia.

Teren inwestycji objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – uchwała nr XXVII/275/09 z dnia 24 lipca 2009 r. MPZP. Zgodnie z jego zapisami teren znajduje się w obszarze 3 które przeznaczono pod obiekty działalności gospodarczej, w tym: produkcję, usługi składy i magazyny.

Cena sprzedaży gruntu wraz z obecnym zabudowaniem to 1 500 000,00 Euro netto + Vat Cena podlega negocjacji,

Zapraszam do szczegółowej analizy inwestycji oraz do kontaktu:

Denis Kapusta
mob: +48 536 264 455
e-mail: denis.kapusta@dkbrokers.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Numer oferty:5422
Miasto:Jasionka
Powierzchnia:4 500,0 m2
Ogrzewanie:gazowe
Garaż:55
Dojazd:asfaltowa
Rok budowy:2018

DENIS KAPUSTA

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI

Zapisz jako PDF Drukuj Dodaj do ulubionych

Galeria


Lokalizacja na mapie


Kalkulator kredytowy

Wysokość raty:


Podobne oferty

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Chcesz otrzymywać powiadomienia o najnowszych ofertach?
A może interesują Cię porady dotyczące sprzedaży lub zakupu nieruchomości?